filmy .;D - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.05.2012

filmy .;D

hej wszystkim :D

 mam do was pytanie ;p

znacie może jakieś świetne wyciskacze łez chodzi o filmy, jakieś komedie romantyczne np ; 3 metry nad niebem ; pamiętnik ; i wciąż ją kocham itp ...

czekam na propozycie od was^^

a teraz kilka opisów

   mówisz że go nie kochasz , że cie nie obchodzi ... to wytłumacz mi bo chyba jestem głupaia ..jak go widzisz robisz wszytsko żeby na ciebie spojrzał , a gdy nagle napisze to sikasz z radość ? to jest ta twoja obojetność i niekochanie go ?;p

Najczęściej myślimy o tym, czego najbardziej nam b
rak.

Dzisiaaj kocham Cię, a jutro sspierdalaj...;/

 

Lubisz to?
konto usunięte
polecam z bollywooda: "nigdy nie mow zegnaj", "czasem słońce czasem deszcz", "Gdyby jutra miało nie byc",... pozniej inny klimat...: "szkoła uczuc", "fireproof - proba ognia", mam nadzieje , ze znajdziesz te filmy i ze Ci sie spodobaja...Pozdrawiam:)
10 Junio 2012
myśli głębsze niż dekolt ..
20 Mayo 2012
konto usunięte
Komedie romantyczne wyciskaczami łez? o.O Nie rozumiem... Dla mnie wyciskaczem łez był "Flyboys".
19 Mayo 2012