19.05.2012
filmy .;D
hej wszystkim :D
mam do was pytanie ;p
znacie może jakieś świetne wyciskacze łez chodzi o filmy, jakieś komedie romantyczne np ; 3 metry nad niebem ; pamiętnik ; i wciąż ją kocham itp ...
czekam na propozycie od was^^
a teraz kilka opisów
mówisz że go nie kochasz , że cie nie obchodzi ... to wytłumacz mi bo chyba jestem głupaia ..jak go widzisz robisz wszytsko żeby na ciebie spojrzał , a gdy nagle napisze to sikasz z radość ? to jest ta twoja obojetność i niekochanie go ?;p
Najczęściej myślimy o tym, czego najbardziej nam brak.
Dzisiaaj kocham Cię, a jutro sspierdalaj...;/
Lubisz to?