ehm.. ta miłość.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Miłość nie drży na widok miecza,
jest kruchym ciastem powietrza.
Którym zachłystuję się codziennie.
To cholerna nie pewność
Kiedy znowu staniesz w drzwiach.
I to, czy zobaczę Cię na pewno...
Miłość to raczej nie chemia,
To nie są małpie gaje
Kiedy uśmiechamy się przez łzy,
Kiedy przeklinamy się nawzajem.


x33.

"I pamiętaj, że gdziekolwiek jestem, to ... brakuje mi Ciebie"

bo Ty mnie nie kochasz, chociaż ja kocham Ciebie.

Lubisz to?
konto usunięte
"I pamiętaj, że gdziekolwiek jestem, to ... brakuje mi Ciebie" heh bardzo brakuje :)
26 Diciembre 2008
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
25 Diciembre 2008
konto usunięte
To cholerna nie pewność ...
25 Diciembre 2008