25.12.2008
ehm.. ta miłość..
Miłość nie drży na widok miecza,
jest kruchym ciastem powietrza.
Którym zachłystuję się codziennie.
To cholerna nie pewność
Kiedy znowu staniesz w drzwiach.
I to, czy zobaczę Cię na pewno...
Miłość to raczej nie chemia,
To nie są małpie gaje
Kiedy uśmiechamy się przez łzy,
Kiedy przeklinamy się nawzajem.
x33.
"I pamiętaj, że gdziekolwiek jestem, to ... brakuje mi Ciebie"
bo Ty mnie nie kochasz, chociaż ja kocham Ciebie.
Lubisz to?