07.01.2009
dziewczyna zerwała-jestem załamany :(
witam ;(
jestem Adrian
jestem załamany bo zerwała ze MNĄ dziewczyna ;(
powiedziała mi to przez telefon że odchodzi;(
ja ją pokochałem a Ona odeszła;(
znów zostałem zraniony przez dziewczyne
mam nadzieje klanowicze że poprawicie mi chumor bądź może znajde w tym klanie swoją 2 połwkę
dziewczyny które chcą mnie poznać to niech piszą do mnie na prv ale tylko ze SZCZECINA
pozdrawiam ;(
wszystkich w tym klanie
jestem Adrian
jestem załamany bo zerwała ze MNĄ dziewczyna ;(
powiedziała mi to przez telefon że odchodzi;(
ja ją pokochałem a Ona odeszła;(
znów zostałem zraniony przez dziewczyne
mam nadzieje klanowicze że poprawicie mi chumor bądź może znajde w tym klanie swoją 2 połwkę
dziewczyny które chcą mnie poznać to niech piszą do mnie na prv ale tylko ze SZCZECINA
pozdrawiam ;(
wszystkich w tym klanie
Lubisz to?