dziewczyna zerwała-jestem załamany :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

witam ;(

jestem Adrian 
jestem załamany bo zerwała ze MNĄ dziewczyna  ;(
powiedziała mi to przez telefon że odchodzi;(
ja ją pokochałem a Ona odeszła;(
znów zostałem zraniony przez dziewczyne
mam nadzieje klanowicze że poprawicie mi chumor bądź może znajde w tym klanie swoją 2 połwkę
dziewczyny które chcą mnie poznać to niech piszą do mnie na prv ale tylko ze SZCZECINA

pozdrawiam ;(
wszystkich w tym klanie
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
wierz mi sam nie jesteś wiele osób należacych do klanu ma ten sam problem , nie martw się nie jesteś sam w tej samotności i bólu:)
10 Enero 2009