15.05.2012
do pamiętnika :)
"Miej słońce w sercu
Choć wicher zimny dnie
Choć niebo chmurami spowite
i mroczne jak noce są dwie
Miej oczy w sercu
Rozpraszaj nimi cień
Niech jasno płonie, niech świeci
I jasnym niech będzie twój dzień! "
<Michał Kajka>
"Gdy będziesz w złym humorze,
I po policzku spłynie Ci łza
Nie myśl, że jesteś sam
Bo z Tobą jestem ja"
Może jeszcze znacie jakieś dawne wpisy do pamietnika, to wpisujcie :)
Choć wicher zimny dnie
Choć niebo chmurami spowite
i mroczne jak noce są dwie
Miej oczy w sercu
Rozpraszaj nimi cień
Niech jasno płonie, niech świeci
I jasnym niech będzie twój dzień! "
<Michał Kajka>
"Gdy będziesz w złym humorze,
I po policzku spłynie Ci łza
Nie myśl, że jesteś sam
Bo z Tobą jestem ja"
Może jeszcze znacie jakieś dawne wpisy do pamietnika, to wpisujcie :)
Lubisz to?