do pamiętnika :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.05.2012

do pamiętnika :)

"Miej słońce w sercu
Choć wicher zimny dnie
Choć niebo chmurami spowite
i mroczne jak noce są dwie
Miej oczy w sercu
Rozpraszaj nimi cień
Niech jasno płonie, niech świeci
I jasnym niech będzie twój dzień! "


   <Michał Kajka>


"Gdy będziesz w złym humorze,
I po policzku spłynie Ci łza
Nie myśl, że jesteś sam
Bo z Tobą jestem ja"


  Może jeszcze znacie jakieś dawne wpisy do pamietnika, to wpisujcie :)









Lubisz to?