dlaczego - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.12.2008

dlaczego

- Dlaczego mam zatem słuchać serca?
- Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.

 

Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
konto usunięte
Tęsknota pozwala zrozumieć nam to, czego nie potrafimy docenić..
6 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
5 Diciembre 2008