23.12.2008
dla każdego ...:)))))))
Chce Ciebie całować. . .
Chce byś mnie przytulał. . .
Trzymał mnie za reke. . .
Był ze mną kiedy tego potrzebuje. . .
Chce byś bawił się moimi włosami. . .
Byś gładził mnie po twarzy. . .
Byś mówił jak bardzo mnie kochasz. . .
Chce czuć Twoje ciepło. . .
Kłócić sie z Tobą tylko po to,
żeby zrozumieć jak bardzo mi zależy na Tobie. . .
Czekać na Ciebie,
a gdy wrócisz cieszyć sie jak małe dziecko . . .
Chce sie z Toba drażnić byś pragnął mnie jeszcze bardziej. . .
Chce robić z Tobą szalone rzeczy. .
Chce moknąć z Tobą na deszczu i opalać sie w słońcu. . .
Chce zasypiać przy Tobie i wiedzieć że gdy sie obudze będziesz koło mnie. . .
Chce lepić z Tobą bałwana i spacerować po parku. . .
I uciekać od Ciebie na plaży
Znaazłam wolne miejsce
W kąciku Twojego serca
Usiadłam niepewnie.
Poczęstowałeś mnie
Filiżanką doświadczeń
Posłodzonych łyżeczką marzeń..
Zapaliłeś świecę
Rozejrzałam się wokół
W jej płomieniu zobaczyłam
Pragnienie ciepła i nadziei.
Przytuliłeś mnie i powiedziałeś
Zostań...
A ja z radością rozgościłam się
W kąciku twojego serca
Lubisz to?