dla każdego ...:))))))) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Chce Ciebie całować. . . Chce byś mnie przytulał. . . Trzymał mnie za reke. . . Był ze mną kiedy tego potrzebuje. . . Chce byś bawił się moimi włosami. . . Byś gładził mnie po twarzy. . . Byś mówił jak bardzo mnie kochasz. . . Chce czuć Twoje ciepło. . . Kłócić sie z Tobą tylko po to, żeby zrozumieć jak bardzo mi zależy na Tobie. . . Czekać na Ciebie, a gdy wrócisz cieszyć sie jak małe dziecko . . . Chce sie z Toba drażnić byś pragnął mnie jeszcze bardziej. . . Chce robić z Tobą szalone rzeczy. . Chce moknąć z Tobą na deszczu i opalać sie w słońcu. . . Chce zasypiać przy Tobie i wiedzieć że gdy sie obudze będziesz koło mnie. . . Chce lepić z Tobą bałwana i spacerować po parku. . . I uciekać od Ciebie na plaży Znaazłam wolne miejsce W kąciku Twojego serca Usiadłam niepewnie. Poczęstowałeś mnie Filiżanką doświadczeń Posłodzonych łyżeczką marzeń.. Zapaliłeś świecę Rozejrzałam się wokół W jej płomieniu zobaczyłam Pragnienie ciepła i nadziei. Przytuliłeś mnie i powiedziałeś Zostań... A ja z radością rozgościłam się W kąciku twojego serca
Lubisz to?
konto usunięte
Byś mówił jak bardzo mnie kochasz. . .Chce czuć Twoje ciepło. . .Kłócić sie z Tobą tylko po to,żeby zrozumieć jak bardzo mi zależy na Tobie. . .Czekać na Ciebie,a gdy wrócisz cieszyć sie jak małe dziecko . .
25 Diciembre 2008
konto usunięte
a ja z radościa rozgosciłam sie w kąciku Twojego serca... mmm...:(
23 Diciembre 2008
konto usunięte
Chce byś mnie przytulał. . .Trzymał mnie za reke. . .Był ze mną kiedy tego potrzebuje. . .
23 Diciembre 2008