cześć! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.12.2008

cześć!

macie swój ulubiony przedmiot?
na,który chodzicie z wielkim HURA?

pomożecie słoneczka? wystarczy kliknąć i poczekać kilka sekund. jeśli ktoś klknie może wysłać mi swój link, kliknę ;*
http://www. fotka.pl/elfo- pogotowie/
Lubisz to?
Gdybyś wiedział jak jest cięzko żyć marzeniami...
19 Diciembre 2008
konto usunięte
matma to moj przedmiot
18 Diciembre 2008
konto usunięte
No oczywiście w-f ;D hehe
18 Diciembre 2008