coś i nic.. xD - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

02.01.2009

coś i nic.. xD

Jest pewne imię.
Na ... się zaczyna.
Nosi je pewien chłopak,
A kocha go pewna dziewczyna.




Jak się w życiu mijają pociągi,
tak i my poszukajmy swych dróg,
na maleńkiej stacyjce przyjaźni,
może kiedyś spotkamy się znów.



Zapomnę o złej woli...
Zapomnę co dręczy, co boli...
Zapomnę nawet o sobie,
lecz nigdy kochanie o Tobie.




Kocham się w tobie bez wzajemności.
Po nocach ciągle szlocham.
Choć wiem, że to bez sensu,
To jednak wiąż cię kocham.

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Jak się w życiu mijają pociągi, tak i my poszukajmy swych dróg, na maleńkiej stacyjce przyjaźni, może kiedyś spotkamy się znów. :smutny: :smutny: :smutny: :smutny:
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009