02.01.2009
coś i nic.. xD
Jest pewne imię.
Na ... się zaczyna.
Nosi je pewien chłopak,
A kocha go pewna dziewczyna.
Jak się w życiu mijają pociągi,
tak i my poszukajmy swych dróg,
na maleńkiej stacyjce przyjaźni,
może kiedyś spotkamy się znów.
Zapomnę o złej woli...
Zapomnę co dręczy, co boli...
Zapomnę nawet o sobie,
lecz nigdy kochanie o Tobie.
Kocham się w tobie bez wzajemności.
Po nocach ciągle szlocham.
Choć wiem, że to bez sensu,
To jednak wiąż cię kocham.
Lubisz to?