...Samotność... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.08.2012

...Samotność...

                                               Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia,  


                                   dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, 

                    ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura. 





Lubisz to?
konto usunięte
nie zgadzam sie .
29 Agosto 2012
konto usunięte
samotność a bycie samemu podobnie brzmi a co innego oznacza
20 Agosto 2012
konto usunięte
ktoś mądrzejszy powiedział "Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
20 Agosto 2012