.. ;) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.01.2009

.. ;)

Przyzwyczaić się nie mogę, że Cię mam,

choć na pamięć każdy fragment Ciebie znam,


to jak zmienić wszystko wokół


w inny kształt,


czuje, że tutaj dobrze będzie nam.
<333

 

 

 

Są takie błędy, których nie da sie naprawić,
Są takie słowa, których nie da sie cofnąć,
Są takie łzy,których nie umiem powstrzymać,
Są takie gesty, którym nie umiem sie oprzeć ,
Są takie pragnienia, które nie chcą umrzeć,
Jest takie uczucie, które nie chce zgasnąć...
Chce żyć pełnią życia, chce coś w życiu osiągnąć,
chce docenić coś, za co inni oddaliby życie,
chce się cieszyć każdą przeżyta chwilą,
nie żałować niczego, być sobą, nie zmieniać się dla nikogo...

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
fajne fajne :) pozdrawiam:)
25 Enero 2009
konto usunięte
fajne wierszyki pozdrawiam:)
24 Enero 2009