10.01.2009
.. Empty World ..
Chyba każdy z nas marzył o miłości tej prawdziwej, spełnionej w kazdym calu i wiecznej aż do grobowej deski i nawet bardziej ; )
Uważam, że nie ma takiej osoby na świecie, która choć raz nie zamarzyła o takiej.
Dlatego więc postanowiłam w tym blogu umieścić swój wiersz.
To tak ode mnie dla Was ;]
Uważam, że nie ma takiej osoby na świecie, która choć raz nie zamarzyła o takiej.
Dlatego więc postanowiłam w tym blogu umieścić swój wiersz.
Zamknięte wargi obdarte ze słów
Niewidzialną pieśnią
nieznajomych głów
Zamykam oczy by zobaczyć
ciemność nocy
Nasze dłonie rozrywaja kajdany marzeń
Zatrzymując czas pustych zdarzeń
Nasze serca w czarnych szatach
Żałośnie płaczą w ramionach nicości
Spragnione prawdziwej miłości ...
To tak ode mnie dla Was ;]
Lubisz to?
