Zzuuzzaa1 - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.05.2012

Zzuuzzaa1

"Siedzę na ławce patrzę na słońce,
chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
Chyba już nigdy nie będzie lepiej,
nie będzie dobrze wiec się nie spieszę."


Lubisz to?
konto usunięte
pesymistyczne to troche
13 Mayo 2012
konto usunięte
Uwielbiałam ich piosenki swego czasu :)
13 Mayo 2012