Złote myśli o szczęściu - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Złote myśli o szczęściu
* Różanek Aldona

Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita, gdy opromienia go światło miłości.

Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia.

Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale oświetla ja nadzieja.

Nawet nieszczęście może stać się przyczyną szczęścia.

Najszczęśliwsi są ludzie najmniej zazdrośni.

Wyjdź naprzeciw swemu szczęściu!

* Wilde Oscar

Serce dopiero wtedy zaczyna żyć, gdy cierpi.
Szczęście przemienia je w kamień, bogactwo czyni je nieczułym. Ale cierpienie, och, cierpienie nie złamie go nigdy.

Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne.

Człowiek, który umie żyć w harmonii z samym sobą, jest szczęśliwy.

* Bosmans Phil

Nie zapominaj o tym, że każdy nowy dzień jest ci dany po to, abyś był szczęśliwy.

To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.

Tylko szczęśliwy człowiek może innych obdarzyć szczęściem.

Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Tak blisko!

Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem.

Nie szczędź czasu na to, aby być szczęśliwym.
Lubisz to?
konto usunięte
hehe fajne
10 Octubre 2009
suuuuuuuuuuuperowe i booooombowe
2 Enero 2009