11.01.2009
Zapraszam serdecznie !!
Serdecznie zapraszam do mojego klanu !!
http://moj-klanik.gu.ma/
gdy zakladalam ten klan myslalam o tym by mozna bylo sobie pomagac ale tez miec w nim radosc a nie tylko rozmawiac na smutne tematy !! wejdz i zobacz !!
nie chodzi mi tylko o aktywność ale sadze ze osoby które nie chcą sobie nawzajem pomagać i być z nami wszystkimi w tym klanie zżyte nie maja po co w nim być !! zapraszam !!
http://moj-klanik.gu.ma/
gdy zakladalam ten klan myslalam o tym by mozna bylo sobie pomagac ale tez miec w nim radosc a nie tylko rozmawiac na smutne tematy !! wejdz i zobacz !!
nie chodzi mi tylko o aktywność ale sadze ze osoby które nie chcą sobie nawzajem pomagać i być z nami wszystkimi w tym klanie zżyte nie maja po co w nim być !! zapraszam !!
Lubisz to?