Zapraszam serdecznie !! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Serdecznie zapraszam do mojego klanu !!


http://moj-klanik.gu.ma/

gdy zakladalam ten klan myslalam o tym by mozna bylo sobie pomagac ale tez miec w nim radosc a nie tylko rozmawiac na smutne tematy !! wejdz i zobacz !!

nie chodzi mi tylko o aktywność ale sadze ze osoby które nie chcą sobie nawzajem pomagać i być z nami wszystkimi w tym klanie zżyte nie maja po co w nim być !! zapraszam !!
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009