Zachodniopomorskie ;-) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Jest tu ktoś z zachodniopomorskiego? Chciałbym wiedzieć,  ile osób tu siedzą. :)

 









Lubisz to?
jula-Stracilam
17 Diciembre 2012
konto usunięte
fajna jest ta piosenka:)
6 Junio 2012
konto usunięte
Byłam ;[
5 Junio 2012