Wolność - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.01.2013

Wolność

 Wolność nie jest taka najgorsza : )) Lepiej być Samemu niż z byle kim : )
Lubisz to?
konto usunięte
Szczera Prawda :)
1 Febrero 2013
konto usunięte
true..
30 Enero 2013
konto usunięte
Zgadzam się! Lepiej nie mieć nic, niż mieć coś na niby..!
29 Enero 2013