01.12.2008
Wierszyk
?Kocham Cię? - powtarzałeś wciąż,
Choć oboje przestaliśmy wierzyć w to.
Poznałeś ?inną?, ?lepszą??
Pokochałeś?
Dlaczego mi o tym nie powiedziałeś?
Dlaczego okłamałeś?
Spotkałam was razem,
W objęciach szeptaliście słodkie słówka?
?To już jest koniec?? oznajmiłeś
Nie wiedząc jaki ból mi sprawiałeś!
Mówili mi: ?Czas goi rany?,
Lecz moje były zbyt głębokie?
Teraz sięgam po żyletkę
Wypisuję nią moją mękę!
Dlaczego zdrada boli?
Teraz wszystko mnie pierd***!
?Może po drugiej stronie jest lepiej??
Nucę wierząc w to skrycie
I żegnam swe życie?
Lubisz to?