Wierszyk - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

01.12.2008

Wierszyk

?Kocham Cię? - powtarzałeś wciąż,

Choć oboje przestaliśmy wierzyć w to.

Poznałeś ?inną?, ?lepszą??

Pokochałeś?

Dlaczego mi o tym nie powiedziałeś?

Dlaczego okłamałeś?

Spotkałam was razem,

W objęciach szeptaliście słodkie słówka?

?To już jest koniec?? oznajmiłeś

Nie wiedząc jaki ból mi sprawiałeś!

Mówili mi: ?Czas goi rany?,

Lecz moje były zbyt głębokie?

Teraz sięgam po żyletkę

Wypisuję nią moją mękę!

Dlaczego zdrada boli?

Teraz wszystko mnie pierd***!

?Może po drugiej stronie jest lepiej??

Nucę wierząc w to skrycie

I żegnam swe życie?

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
puste słowa.. czasami.. ale potrafią dobrze ranić, gdy ktoś nie wie do czego one służa.. widocznie taka osoba nie dorosła jeszcze do miłości..
7 Diciembre 2008
konto usunięte
Kocham Cie... a to tylko puste słowa..:((
3 Diciembre 2008