13.12.2008
Wesołych świąt
Pachnącej choinki
na stole wódki i szynki
Wesołych kolędników
podarków bez liku
Sexu na śniegu
mniej życia w biegu
Dużego bałwana
zabawy do rana.
Za 11 dni Święta Bożego Narodzenia. Ale ten czs pędzi, niedawno było lato i nieprawdopodobne upały w lipcu, a tu niewiadomo kiedy przyszedł grudzień. Porządki, gotowanie, pranie i inne pracochłonne zadania zabijają czas i przybliżają nas do tego wyjątkowego wieczoru. Życzę wszystkim szczęśliwych i pogodnych Świąt.

Lubisz to?