Wesołych świąt - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.12.2008

Wesołych świąt

Pachnącej choinki 
na stole wódki i szynki
Wesołych kolędników
podarków bez liku
Sexu na śniegu
mniej życia w biegu
Dużego bałwana
 
zabawy do rana.

Za 11 dni Święta Bożego Narodzenia. Ale ten czs pędzi, niedawno było lato i nieprawdopodobne upały w lipcu, a tu niewiadomo kiedy przyszedł grudzień. Porządki, gotowanie, pranie i inne pracochłonne zadania zabijają czas i przybliżają nas do tego wyjątkowego wieczoru.  Życzę wszystkim szczęśliwych i pogodnych Świąt.

 

 

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008