Wesołych Świątych!! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

........._,,_
............ '...Gdy pierwsza
............ /..  gwiazdka
........... /,)...  na niebie
.......... /__ ...  zabłyśnie
......... / . o .... Niech Cię
........ /_ , *__...  Aniołek
......../ , .* _... ode Mnie
......./ . ...  uściśnie
....../_ . * ., o ... I przekaże
...../ o ..  serdeczne
..../ . * .... . o.  życzenia
.../_ ,, '. * ' __'  W Święta
.../,, .. o.......:::::: Bożego
../ .* ...' * ,',.. ::::  Narodzenia
./_.....o ..,, , _...  oraz wiele
/ .. * ......... ,, ' .....  radosci i
/* .... o ..._'*...o .... nadziei
-,,'' ...* ... _ ,-.......w Nowym
........ ":-------:" ...... 2009 Roku!!!!:)))
........._____/ ... :*:*:*:*:*:*:*

Życzy Kasia :))

Lubisz to?
konto usunięte
jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
25 Diciembre 2008
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
24 Diciembre 2008
konto usunięte
oraz wiele radosci i nadziei w Nowym 2009 Roku!!!!:)))
23 Diciembre 2008