23.12.2008
Wesołych Świątych!!
........._,,_
............ '...Gdy pierwsza
............ /.. gwiazdka
........... /,)... na niebie
.......... /__ ... zabłyśnie
......... / . o .... Niech Cię
........ /_ , *__... Aniołek
......../ , .* _... ode Mnie
......./ . ... uściśnie
....../_ . * ., o ... I przekaże
...../ o .. serdeczne
..../ . * .... . o. życzenia
.../_ ,, '. * ' __' W Święta
.../,, .. o.......:::::: Bożego
../ .* ...' * ,',.. :::: Narodzenia
./_.....o ..,, , _... oraz wiele
/ .. * ......... ,, ' ..... radosci i
/* .... o ..._'*...o .... nadziei
-,,'' ...* ... _ ,-.......w Nowym
........ ":-------:" ...... 2009 Roku!!!!:)))
........._____/ ... :*:*:*:*:*:*:*
Życzy Kasia :))
Lubisz to?