WIERSZ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.12.2008

WIERSZ

Ukryta miłość



Tak bardzo chcę powiedzieć jak mocno Cię Kocham,
Lecz jestem zbyt płochliwy i nieśmiały.
Często siedzę i po kątach szlocham,
I pragnę, by uczucia me nie wywyiały.

Wiem, że są małe szanse, byś na mnie spojrzała,
Jednak to uczucie jestsilniejsze od mojej osoby.
Jesteś słodka niczym brzoskwinka dojrzała,
Powiem Ci co czuje, wymyślę różne sposoby.

Mam nadzieję, że zwrócisz na mnie uwagę,
Gdyż robię wszystko to, co w mojej mocy.
I poczujesz do mnie tego samego doznania,
Pragnę byśmy byli razem każdego dnia, i każdej nocy.

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
13 Diciembre 2008
konto usunięte
Pragnę byśmy byli razem każdego dnia, i każdej nocy
12 Diciembre 2008