"To najgorsza udręka..." - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 

Po prostu niewiarygodne!

 A jednak możliwe,

 bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia,

dwa tygodnie bez jedzenia,

 całe lata bez dachu nad głową,

 ale nie może znieść samotności.

 To najgorsza udręka,

 najcięższa tortura.

 -Paulo Coelho
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
To najgorsza udręka, najcięższa tortura. samotność :(
11 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009