10.01.2009
"To najgorsza udręka..."
Po prostu niewiarygodne!
A jednak możliwe,
bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia,
dwa tygodnie bez jedzenia,
całe lata bez dachu nad głową,
ale nie może znieść samotności.
To najgorsza udręka,
najcięższa tortura.
-Paulo Coelho
Lubisz to?