To co jest piękne musi się skończyć.?! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Czy inni mogą zniszczyć związek.?!
Czy przez zazdrość innych może wszystko się skończyć.?!
Wszystko co było.. piękne.!
Wszystko co było i się nagle skończyło.!

a to wszystko przez nich.!
Przez tych co się wtrącają..
zazdroszczą..
i niszczą.!
Bo widza, że ktoś jest szczęśliwy i za wszelką cenę chcą to popsuć.!
Niech mi ktoś wytłumaczy..

Dlaczego tak jest.. ?!
Ja kogoś kocham, a czuje ze tracę. ;(

Przez tych co mówią, wymyślają COŚ czegonigdy nie było..

On zaczyna wierzyć.. ;(

A ja czuję, że go tracę.. ;(

1.  Ja nie chciałam..
2.  On się starał..
3.  Nie trwało to zbyt długo..
4.  W końcu zostaliśmy para..
5.  Jesteśmy szczęśliwi..
6.  Chociaż czuje że jest już inaczej.. :(
7.  Nie tak jak na początku..
8.  Ktoś się wtrąca, i gada mu coś czego nigdy nie było.. :(
9.  On chyba zaczyna wierzyć..
10. Czuje ze go tracę..
11. Wiem ze nie potrwa to już zbyt długo..
12. Czuje, ze zaraz powie mi ,,KONIEC Z NAMI, JA JUŻ NIE CHCE BYĆ Z TOBĄ '':((
13. I co wtedy.?! :(
14. Co ja zrobię.?!


Dlaczego tak musi być, ze coś co jest piękne musi się skończyć.?!

      MIŁOŚĆ RODZI SIĘ Z NICZEGO, A UMIERA ZE WSZYSTKIEGO.!

Lubisz to?
konto usunięte
Dlaczego tak musi być, ze coś co jest piękne musi się skończyć.?!
13 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
13 Diciembre 2008
konto usunięte
Mój poprzedni związek skończył się własnie tak jak ty tu napisałaś. Wszystkich obchodzi życie innych a własne maja gdzieś ...
13 Diciembre 2008