To co jest piękne musi się skończyć.?!
Czy inni mogą zniszczyć związek.?!
Czy przez zazdrość innych może wszystko się skończyć.?!
Wszystko co było.. piękne.!
Wszystko co było i się nagle skończyło.!
a to wszystko przez nich.!
Przez tych co się wtrącają..
zazdroszczą..
i niszczą.!
Bo widza, że ktoś jest szczęśliwy i za wszelką cenę chcą to popsuć.!
Niech mi ktoś wytłumaczy..
Dlaczego tak jest.. ?!
Ja kogoś kocham, a czuje ze tracę. ;(
Przez tych co mówią, wymyślają COŚ czegonigdy nie było..
On zaczyna wierzyć.. ;(
A ja czuję, że go tracę.. ;(
1. Ja nie chciałam..
2. On się starał..
3. Nie trwało to zbyt długo..
4. W końcu zostaliśmy para..
5. Jesteśmy szczęśliwi..
6. Chociaż czuje że jest już inaczej.. :(
7. Nie tak jak na początku..
8. Ktoś się wtrąca, i gada mu coś czego nigdy nie było.. :(
9. On chyba zaczyna wierzyć..
10. Czuje ze go tracę..
11. Wiem ze nie potrwa to już zbyt długo..
12. Czuje, ze zaraz powie mi ,,KONIEC Z NAMI, JA JUŻ NIE CHCE BYĆ Z TOBĄ '':((
13. I co wtedy.?! :(
14. Co ja zrobię.?!
Dlaczego tak musi być, ze coś co jest piękne musi się skończyć.?!
MIŁOŚĆ RODZI SIĘ Z NICZEGO, A UMIERA ZE WSZYSTKIEGO.!