Takie se cuś - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

18.05.2012

Takie se cuś

Pozwól mi być sobą,
zaakceptuj mnie.

Przytul moje serce
i uśmiechnij się.

Chce mieć za kim tęsknić...
Przy kim ronić łzy...

Wybacz jeśli kiedyś...
Zrobię przykrość Ci.

Nie chce Twych obietnic,
chce byś ze mną był.

Nie zostawiaj mnie tak,
ja chce z Tobą żyć...
Lubisz to?
Nie chce Twych obietnic, chce byś ze mną był.
20 Mayo 2012