Ta piosenka dużo daje do myślenia :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***









Ta piosenka coraz częściej jest w moim sercu coraz częściej jej słucham i zastanawiam się co ja takiego złego robie :(((((
Lubisz to?
popieram dolny komentarz .
3 Junio 2012
konto usunięte
NIE PRZEJMUJ SIE TY NIC ZŁEGO NIE ROBISZ
2 Junio 2012
konto usunięte
Skomentuj...:smutny: :(
30 Mayo 2012