Smutne... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.01.2009

Smutne...

Nie Mów '' Kocham Cię''... Jeśli Ci Nie Zależy...
:(Nie Mów o Uczuciach, Jeśli One Nie Istnieją... :(
Nigdy Nie Bierz Mnie Za Rękę..., Jeśli Masz Złamać Mi Serce... :(

Nie Mów Ze Coś Będzie... .... Jeśli Nie Masz Zamiaru Zacząć... :(
Nigdy Nie Patrz w Moje Oczy, Jeśli Wszystko Co Robisz Jest Kłamstwem... :(
Nie Mów 'Witaj'... Jeśli Tak Naprawdę Myślisz 'Żegnaj'... :(
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
miłość mnie zabija... anioł powstał aby opaść i połamać swoje skrzydła...
15 Enero 2009
konto usunięte
powiedział " ... daj rączkę... " i tak to się zaczeło...;/;/;/ po 15 miesiącach złamał serducho... ;/;/;/ Nigdy Nie Bierz Mnie Za Rękę... , Jeśli Masz Złamać Mi Serce... :(
12 Enero 2009