Siemka :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.05.2012

Siemka :)

Hejka :) 
Jak taam ?
macie jakies plany na Weekend ?

U mnie w porządku :)
A w sobótkę jadę sobie na zakupkii :) 

Dziewczyny Na jaki kolor najbardziej lubicie malować paznokietki ? 
Chłopaki  Zauwazacie ze kobiety maja pomalowane paznokietkii ? Jaki kolorek lubiciee ? 

Mi osobiscie najbardzie podoba się French 

A Jaki waam ?

Lubisz to?
konto usunięte
NA PAZNOKCIE NAKLEJKI A POTEM DOCISKAM I MALUJĘ LAKIEREM BEZBARWNYM.. .ALBO BROKATOWY
13 Mayo 2012
konto usunięte
nie ważne jaki byle pasował do całosci i paznokci
11 Mayo 2012
niebieski czerwony i różowy
11 Mayo 2012