Samotny... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

01.05.2012

Samotny...

Witam was, jestem samotną maskotką zagubioną w Waszym świecie. Pozwólcie mi poczuć się lubianym. Zaproście mnie do siebie. Nie bądźcie obojętni. Nie chcę spędzić życia przed telewizorem. Zaproszenie mnie do znajomych nic nie kosztuje. Liczę na Was : <



Lubisz to?
konto usunięte
nie pękaj...
1 Mayo 2012