01.05.2012
Samotny...
Witam was, jestem samotną maskotką zagubioną w Waszym świecie. Pozwólcie mi poczuć się lubianym. Zaproście mnie do siebie. Nie bądźcie obojętni. Nie chcę spędzić życia przed telewizorem. Zaproszenie mnie do znajomych nic nie kosztuje. Liczę na Was : <


Lubisz to?