Samotne serca...nocą - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Samotne serca płaczą nocą Gdy nie widzi ich nikt Spragnione odrobiny czułości Prowadzą rozmowy z cieniem swym Samotne serca marzą nocą Gdy cały świat już śpi Przeżywają każdą szczęśliwą chwilę Pragną by ktoś przy nich był Samotne serca cierpią nocą Kierują swe modły do bogów swych By obdarzono je miłością By mogły zakończyć samotny byt Samotne serca nie śpią nocą By do świtu osuszyć łzy By o poranku udawać przed sobą Że samotność nie jest czymś złym...
Lubisz to?
Bo samotne serca biją w nas .!
28 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
28 Diciembre 2008
fajny wiersz mi sie podoba :D pozdrawiam (Przerażające: Mieć uczucie, że nie zdarzy się nic wartego życia, ani śmierci.)
28 Diciembre 2008