Samotna :((( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.12.2008

Samotna :(((

Tak bardzo chcesz być potrzebną komuś

Nieważne, ile z siebie dasz

Tak bardzo pragniesz mieć w swym sercu

Kogoś, kogo tak dobrze znasz

I czasem tylko przez krótką chwilę

Zaczynasz tracić wiarę w sens

Że chociaż bliskim dałaś tyle

To tak samotna czujesz się...

Wciąż czujesz się..
Lubisz to?
konto usunięte
Sama samotna z nadzieją, ze go spotka...
11 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
11 Diciembre 2008