SERDUSZKO - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

07.01.2009

SERDUSZKO

"W miłości wszystkie środki są dobre, prócz tych, które prowadzą prosto do celu."
Kochać, nie znaczy grać na pieszczotę, bo czas pieszczoty szybko przemija.
Kochać, to znaczy z serca tęsknotą przetrwać najcięższe życia godziny!

Pojawiasz się na chwilę,
by późnij zniknąć na zawsze...
Tęsknię za Twoim uśmiechem,
za Twoim później będzie później,
za Twoim nic nie planujmy...
nie planowałam, że będę tęskniła...
a później będzie później,teraz wróć...



Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek :))
9 Enero 2009
konto usunięte
Pojawiasz się na chwilę, by późnij zniknąć na zawsze...
7 Enero 2009