Pytałeś??? ^^ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.11.2008

Pytałeś??? ^^




P
ytałeś jak Cię kocham?
Chciałbyś wiedzieć?
Nie łatwo to opowiedzieć,
Lecz spróbuję:
Zamknij oczy-
Widzisz wodę co się toczy
Jak leniwa wąska struga,
A czasami falą tryska
I jak żwawo w ląd się wciska,
Jak zalewa pola,łąki,
Jak się wije i jak kręci,
Jak wdziękami swymi nęci,
Jak przyciąga i jak kusi,
Wzbija w górę- w dół opada,
I szaleje i się dąsa
Potem znowu z wolna pląsa
I łagodnie Cię obmywa
Cała drżąca i szczęśliwa
Tak Cię kocham!
To nie koniec
Teraz podaj obie dłonie
Nie otwieraj jeszcze oczu
Wytęż słuch i daj się wplątać
W wir co właśnie nas otacza
I posłuchaj jego śpiewu,
Właśnie tak gadają drzewa
O
czym mówią?- o miłości                                                                
Co jak kwiat rozkwita nagle
Kiedy słońce złotym żaglem
Nad zielony pąk się schyli
Właśnie teraz,w takiej chwili
Tak Cię kocham!



Lubisz to?
konto usunięte
DlA WsSsYsSsKIcH SaMoTnYCh sSsSeRdUsSsEk ; *** :zakochany: ; *** :zakochany: ; ** Mrauu . . . . ; ***
22 Noviembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
20 Noviembre 2008