Pomocy ;( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.12.2008

Pomocy ;(

Hey.Mam duży problem ;(  Byłam z naprawdę fajnym chłopakiem po pewnym czasie nasz kontakt się zerwał bo dostałam kare za oceny w szkole ;( Czułam ze on mnie zdradza i miałam racje był ze mną i z jakąś inna dziewczyna w tym samym czasie ;(  A ja go kochałam nad życie.Minęło dość dużo czasu.I on chce do mnie wrócić przeprasza mnie i mówi ze mnie kocha ;( Co ja mam robić ? Ja go cały czas bardzo kocham ;(                 

                                                                                            Pomocy ;(
 
Lubisz to?
konto usunięte
Dzx za pomoc :*:*:*:*:* :skok: :banan:
26 Diciembre 2008
ja też tak uwazam jak Mooniikaa90
25 Diciembre 2008
konto usunięte
a ja bym nie dała szansy żadnemu który by mnie zdradził bo sie szanuje i nie pozwole traktować sie jak zabawke... ;/ nie zależało mu... nie kocha sie na próbe, a czas leczy rany... tego kwiatu to pół światu! jesteś młoda, jak nie ten to inny ;) pozdr
25 Diciembre 2008