23.12.2008
Pomocy ;(
Hey.Mam duży problem ;( Byłam z naprawdę fajnym chłopakiem po pewnym czasie nasz kontakt się zerwał bo dostałam kare za oceny w szkole ;( Czułam ze on mnie zdradza i miałam racje był ze mną i z jakąś inna dziewczyna w tym samym czasie ;( A ja go kochałam nad życie.Minęło dość dużo czasu.I on chce do mnie wrócić przeprasza mnie i mówi ze mnie kocha ;( Co ja mam robić ? Ja go cały czas bardzo kocham ;(
Pomocy ;(
Pomocy ;(
Lubisz to?
