PRZEPRASZAM?... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.01.2009

PRZEPRASZAM?...

Czy kiedyś mi wybaczysz to, że zostałeś SAM?
Czy wybaczyć umiesz mi, że zostawiłam Cię TAM?
Teraz wiem, że najważniejszy jesteś ty...
Bez Ciebie po policzku wciąż płyną łzy...
Więc proszę wybacz mi to!
Mimo, że wyrządziłam aż takie zło...



*JA GO NAPISAŁAM


Lubisz to?
konto usunięte
pieknyy;) [znaki] [znaki]
2 Febrero 2009
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
spoko wiersz.. ;) :mrgreen:
25 Enero 2009