17.01.2009
PRZEPRASZAM?...
Czy kiedyś mi wybaczysz to, że zostałeś SAM?
Czy wybaczyć umiesz mi, że zostawiłam Cię TAM?
Teraz wiem, że najważniejszy jesteś ty...
Bez Ciebie po policzku wciąż płyną łzy...
Więc proszę wybacz mi to!
Mimo, że wyrządziłam aż takie zło...
*JA GO NAPISAŁAM
Lubisz to?
