Odpowiedz dla MaaBlOnDixD - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Wiesz tak się mówi, że każdy zasługuje na drugą szansę,
ale i tez się mówi do trzech razy sztuka....
Już dziś wiem, że nie mam po co iść do Pauliny,
bo ona ma już partnera "nowego" i nie chcę im przeszkadzać,
a poza tym jak usłyszałem, że ma już chłopaka to wiem, że
kochała mnie na swój sposób...:(
A ja głupi jej wierzyłem, ale cóż " nikt nie wie co będzie jutro"...:(
Pozdrawiam gorąco klanowiczów...:(

Lubisz to?
łohohoho... Drogie Samotne Serduszka... Prawda jest taka że Pan SatDiziiii ma niezwykle wybujałą wyobraźnię, a już na pewno zmienia fakty, bo w tej historyjce z BAJKI RODEM, opisuje raczej siebie aniżeli Paulinę... Panie Damianie...Przykro mi... :(
24 Noviembre 2008
konto usunięte
Sami widzicie jak jest
23 Noviembre 2008
konto usunięte
niestety tak często bywa... :((
22 Noviembre 2008