22.11.2008
Odpowiedz dla MaaBlOnDixD
Wiesz tak się mówi, że każdy zasługuje na drugą szansę,
ale i tez się mówi do trzech razy sztuka....
Już dziś wiem, że nie mam po co iść do Pauliny,
bo ona ma już partnera "nowego" i nie chcę im przeszkadzać,
a poza tym jak usłyszałem, że ma już chłopaka to wiem, że
kochała mnie na swój sposób...:(
A ja głupi jej wierzyłem, ale cóż " nikt nie wie co będzie jutro"...:(
Pozdrawiam gorąco klanowiczów...:(
ale i tez się mówi do trzech razy sztuka....
Już dziś wiem, że nie mam po co iść do Pauliny,
bo ona ma już partnera "nowego" i nie chcę im przeszkadzać,
a poza tym jak usłyszałem, że ma już chłopaka to wiem, że
kochała mnie na swój sposób...:(
A ja głupi jej wierzyłem, ale cóż " nikt nie wie co będzie jutro"...:(
Pozdrawiam gorąco klanowiczów...:(
Lubisz to?