29.05.2012
Nowy xP
Yo All
Pisać więcej nie ma sensu bo im Mniej wiecie Tym Lepiej Śpicie

Pisać więcej nie ma sensu bo im Mniej wiecie Tym Lepiej Śpicie

Lubisz to?