24.12.2008
Nigdy
NIGDY!! nie mów kocham Cię...
Jeśli naprawdę Ci nie zależy!!
NIGDY!!nie mów o uczuciach,
jeśli one naprawdę nie istnieją...
NIGDY!!nie bierz mnie za rękę,
jeśli masz złamać mi serce...
NIGDY!!nie mów że coś bedzie...
Jeśli nie masz zamiaru nawet zacząć...
NIGDY!!nie patrz w moje oczy...
Jeśli wszystko co robisz jest kłamstwem...
NIGDY!!nie mów "witaj"...
Jeśli tak naprawde myślisz "żegnaj"...
Jeśli naprawde myślisz że nie na zawsze...
Wtedy nie mów "postaram się"...
NIGDY!! nie mów "zawsze"...
Bo to zawsze sprawia że płaczę...

Lubisz to?