Nie nazywaj mnie... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.12.2008

Nie nazywaj mnie...

Nie nazywaj mnie  Księżniczką.
- nie jestem z bajki.
Nie nazywaj mnie Słonkiem.
- nie oświetlam nieba.
Nie nazywaj mnie Kwiatuszkiem.
- nie jestem tak delikatna jak one.
Nie nazywaj mnie Misiaczkiem.
- nie jestem aż tak przytulna.
Nie nazywaj mnie Aniołkiem.
- nie potrafię się wzbić.
Nie nazywaj mnie Skarbem.
- są rzeczy cenniejsze.
Nie nazywaj mnie swoim Marzeniem.
- masz droższe.
Nie nazywaj mnie swoją Połową.
- nie byliśmy złączeni.
Mogę być twoją Miłością.
- tak mnie nazwij.
Zanim powiesz: kocham Cię
zastanów się czy potrafisz.
Lubisz to?
konto usunięte
jesteśmy marionetkami naszej nieświadomości.
23 Diciembre 2008
Bo My JeSteśMy młOdZi I SzAlEnI:*:*&:*:*...od 15 do 25 latek.{!!}
23 Diciembre 2008
Piękne i prawdziwe...:(
22 Diciembre 2008