22.12.2008
Nie nazywaj mnie...
Nie nazywaj mnie Księżniczką.
- nie jestem z bajki.
Nie nazywaj mnie Słonkiem.
- nie oświetlam nieba.
Nie nazywaj mnie Kwiatuszkiem.
- nie jestem tak delikatna jak one.
Nie nazywaj mnie Misiaczkiem.
- nie jestem aż tak przytulna.
Nie nazywaj mnie Aniołkiem.
- nie potrafię się wzbić.
Nie nazywaj mnie Skarbem.
- są rzeczy cenniejsze.
Nie nazywaj mnie swoim Marzeniem.
- masz droższe.
Nie nazywaj mnie swoją Połową.
- nie byliśmy złączeni.
Mogę być twoją Miłością.
- tak mnie nazwij.
Zanim powiesz: kocham Cię
zastanów się czy potrafisz.
- nie jestem z bajki.
Nie nazywaj mnie Słonkiem.
- nie oświetlam nieba.
Nie nazywaj mnie Kwiatuszkiem.
- nie jestem tak delikatna jak one.
Nie nazywaj mnie Misiaczkiem.
- nie jestem aż tak przytulna.
Nie nazywaj mnie Aniołkiem.
- nie potrafię się wzbić.
Nie nazywaj mnie Skarbem.
- są rzeczy cenniejsze.
Nie nazywaj mnie swoim Marzeniem.
- masz droższe.
Nie nazywaj mnie swoją Połową.
- nie byliśmy złączeni.
Mogę być twoją Miłością.
- tak mnie nazwij.
Zanim powiesz: kocham Cię
zastanów się czy potrafisz.
Lubisz to?