Nie...... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.11.2008

Nie......

Najważniejsze w życiu jest śmiać się,nierzałować tego co było i niebać się tego co będzie!

Lubisz to?
konto usunięte
dokładnie!!! trzeba zyć chwilą i cieszyć ise z tego co sie ma:)))
22 Noviembre 2008
EHHHH Zgadzam sie:*pozdrawiam:*
22 Noviembre 2008
konto usunięte
madre słowa!! Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
22 Noviembre 2008