22.11.2008
Nie......
Najważniejsze w życiu jest śmiać się,nierzałować tego co było i niebać się tego co będzie!
Lubisz to?
Najważniejsze w życiu jest śmiać się,nierzałować tego co było i niebać się tego co będzie!