09.12.2008
Nareszcie!!!
Ja Wam Tylko Chciałam Powiedzieć, Że Ja Już Znalazłam Tą Swoją Drugą Połówkę I Się Z Wami Rozstaje:)
Wiem Że To Może Głupio Brzmi, Ale Chciałam Wam Podziękować Bo Wiele Razy Mi Pomagaliście W Trudnych Sprawach :***
Dziękuje Jeszcze Raz ... Papa:)
Wiem Że To Może Głupio Brzmi, Ale Chciałam Wam Podziękować Bo Wiele Razy Mi Pomagaliście W Trudnych Sprawach :***
Dziękuje Jeszcze Raz ... Papa:)
Lubisz to?