Nareszcie!!! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.12.2008

Nareszcie!!!

Ja Wam Tylko Chciałam Powiedzieć, Że Ja Już Znalazłam Tą Swoją Drugą Połówkę I Się Z Wami Rozstaje:)
Wiem Że To Może Głupio Brzmi, Ale Chciałam Wam Podziękować Bo Wiele Razy Mi Pomagaliście W Trudnych Sprawach :***
Dziękuje Jeszcze Raz ... Papa:)
Lubisz to?
Dziewczyno masz szczescie;) i zecze ci aby trwalo jak najdluzej:)
9 Diciembre 2008
konto usunięte
xD oby wszystko sie dobrze ułożyło:)
9 Diciembre 2008