26.12.2008
Najlepszego!!!!!!!
Życzę Wszystkiego Najlepszego wszystkim na święta.... duzo miłosci ;] Wspaniałego sylwestra :D duzo alkoholu i szczescia ;] Dla Samotnych zeby szybko znaleźli swoje połówki a parom zeby żyło im sie jak najlepiej :) PZDR!!!!!!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!
Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite.
By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie.
Tylko była kolorowa a na dole stał se browar.
Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało.
Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy sie. Wesołych Świąt :D:D:D
Lubisz to?