18.12.2008
Moje imię...xD
Magdalena - osoby o tym imieniu są
wrażliwe i wyczulone na subtelne sygnały, których większość ludzi
po prostu nie dostrzega. Jednocześnie jednak nie ulegają złudzeniom,
mają dar jasnego widzenia rzeczywistości oraz - rzadko idzie to w
parze - niewątpliwy życiowy spryt. Kobiety o tym imieniu dążą do
tego, żeby poznać życie w całej pełni; pociągają je zarówno
rzeczy idealne, jak poezja, sztuka i filozofia, jak i sprawy "świata
tego" - rywalizacja, pieniądze i seks. Oddają się jednemu i
drugiemu, nie dzieląc swojego życia na osobne szufladki. Uroda
Magdalen polega głównie na witalności. Zdarza się, ze silnie działają
na mężczyzn, choć wcale nie są pięknościami z okładki. Małżeństwo
i dom raczej nie są dla Magdalen celem samym w sobie. Ich celem jest życie
na wysokich obrotach. Uwaga, panowie! Tym kobietom trzeba umieć sprostać!
To tyle na temat mojego imienia xD...
Jeśli ktoś zainteresowany taką MAGDALENĄ to poprostu pisać na gg lub telefon;) 783563963 kom;) a gg 11377750
To tyle na temat mojego imienia xD...
Jeśli ktoś zainteresowany taką MAGDALENĄ to poprostu pisać na gg lub telefon;) 783563963 kom;) a gg 11377750
Lubisz to?