Milosc ^^ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.08.2012

Milosc ^^

Milosc....?....co to za uczucie...?...mnie to omija szerokim lukiem....moze znajdzie sie  kto mnie naprawde pokocha....naprawde bym tego chciala....
Lubisz to?
konto usunięte
tez poszukuje zwiazku ale realnego szkoda ze daleko mieszkasz:)
12 Marzo 2013