11.01.2009
Miłość..
Witam.
Jest w tym klanie choć jedna osoba, która jest sama z wyboru? jest :D Ja jestem.
Miłość ma nas uszczęśliwiać, ale zazwyczaj jest tak, że tylko cierpimy, a przecież nie na tym to ma polegać.
"Miłość jedno ma imię"
Jak wy się do tego odnosicie ?
Jest w tym klanie choć jedna osoba, która jest sama z wyboru? jest :D Ja jestem.
Miłość ma nas uszczęśliwiać, ale zazwyczaj jest tak, że tylko cierpimy, a przecież nie na tym to ma polegać.
"Miłość jedno ma imię"
Jak wy się do tego odnosicie ?
Lubisz to?