Miłość.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.01.2009

Miłość..

Witam.

Jest w tym klanie choć jedna osoba, która jest sama z wyboru? jest :D Ja jestem.
Miłość ma nas uszczęśliwiać, ale zazwyczaj jest tak, że tylko cierpimy, a przecież nie na tym to ma polegać.
"Miłość jedno ma imię"
Jak wy się do tego odnosicie  ?

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
zgadzam sie z Tobą, tylko że nie chodzi o to że z wyboru, tylko że nie spotkałam jeszcze kogoś kto by mi zawrócił w głowie i kto jest wart tego cierpienia... nic na siłe, ni ekocha sie na próbe ;0)
11 Enero 2009