Miłosc

Historia Pisana ludzkimi lzami
lzami bolu i upokorzenia
Zapisana gleboko w sercu
Juz na zawsze!!

Na pocztaku byles nikim wiesz?
Bawilam sie toba jak zwykla zabawka
Byles marioaetka,wiesz?
Na poczatku nic nie warta....

Ale zaluje...
Tak bardzo zaluje..
Tych mysli i slow
Ale czsem nie da sie
cofnac,czyz nie?

Mowiles ze,
kochasz...
codziennie.
Uzaleznilam sie od tych slow.
Pokochalam cie choc jeszcze
tego nie wiedzialam...Przeciez
byles nikim...

Spotkalismy sie...
Pamietasz?
Nie zapomnisz.
Wiem to..
Było pieknie,prawda?
Ale moze tylko dla mnie
zakochalam Sie

Wiedzialam o tym,ale nie
chcialam o tym myslec.
Byles tak blisko
Czesto plakalam,wiesz?
Balam sie...
Tak
Teraz to ja sie balam

Ze strace moja zabawke?
Nie....
Nie ze strace ciebie.Chlopaka
ktorego pokochalam
I wiesz co?
Chociasz mowiles,ze nigdy
Mowiles:
Na zawsze razem....

Stracilam Cie...
Bolalo.
Tak cholernie Bolało/!!
Ale ty nie widziales mych lez
Ty nie widziałes jak plakalam
Jak tesknilam....
Nie zapomnne wyrazu twoich
oczow!!

Liter na monitorze ukladajacych sie
w slowo
-Zegnaj na zawsze!!
a mialo byc razem
na zawsze....
Ale ja nadal kocham...
Ja nadal placze....
Choc juz nigdy nie bedzie jak
Dawniej...

Historia Nigdy nie majaca konca
Bo oni sie wciaz spotykaja
Wzrokiem teskliwym na siebie
Spogladaja....
Lecz juz nigdy nie bedzie tak jak
Dawniej...
Los ma inne plany dla tej pary

Ona i on....
