Miłosc - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.12.2008

Miłosc

Historia

Historia Pisana ludzkimi lzami

lzami bolu i upokorzenia

Zapisana gleboko w sercu

Juz na zawsze!!

Na pocztaku byles nikim wiesz?

Bawilam sie toba jak zwykla zabawka

Byles marioaetka,wiesz?

Na poczatku nic nie warta....

Ale zaluje...

Tak bardzo zaluje..

Tych mysli i slow

Ale czsem nie da sie

cofnac,czyz nie?

Mowiles ze,

kochasz...

codziennie.

Uzaleznilam sie od tych slow.

Pokochalam cie choc jeszcze

tego nie wiedzialam...Przeciez

byles nikim...

Spotkalismy sie...

Pamietasz?

Nie zapomnisz.

Wiem to..

Było pieknie,prawda?

Ale moze tylko dla mnie

zakochalam Sie

Wiedzialam o tym,ale nie

chcialam o tym myslec.

Byles tak blisko

Czesto plakalam,wiesz?

Balam sie...

Tak

Teraz  to ja sie balam

Ze strace moja zabawke?

Nie....

Nie ze strace ciebie.Chlopaka

ktorego pokochalam

I wiesz co?

Chociasz mowiles,ze nigdy

Mowiles:

Na zawsze razem....

Stracilam Cie...

Bolalo.

Tak cholernie Bolało/!!

Ale ty nie widziales mych lez

Ty nie widziałes jak plakalam

Jak tesknilam....

Nie zapomnne wyrazu  twoich

oczow!!

Liter na monitorze ukladajacych sie

w slowo

-Zegnaj na zawsze!!

a mialo byc razem

na zawsze....

Ale ja nadal kocham...

Ja nadal placze....

Choc juz nigdy nie bedzie jak

Dawniej...

Historia Nigdy nie majaca konca

Bo oni sie wciaz spotykaja

Wzrokiem teskliwym na siebie

Spogladaja....

Lecz juz nigdy nie bedzie tak jak

Dawniej...

Los ma inne plany dla tej pary

Ona i on....

 

Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008