Miłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

01.12.2008

Miłość

Miłość spełniona

"Chcę już zawsze móc przy Tobie być,
dawać Ci to co dobre,
sprawiać byś szczęśliwy był
Uwodzić ciałem, duszą i spojrzeniem,
pobudzać zmysły, być fantazją, marzeniem
Przeżywać razem wszystkie te radości,
a najbardziej tą,
że jesteśmy spełnieni
w miłości." 





Miłość nie spełniona

"Gdy myślę o tobie czasami,
długo przyglądam się na nic
Chowam się od światła, zieleni,
znów chcę być blisko jesieni"




Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
17 Diciembre 2008
konto usunięte
To, że kocham za mocno nie znaczy, że można mnie ranić... !!!!!!!!!!!!!
7 Diciembre 2008
Miłość nie spełniona EH
4 Diciembre 2008