20.06.2012
Miłość - internet.
Wierzycie w miłość przez internet?

Poznaliście kiedyś właśnie tak swoją drugą połówkę?
Sądzicie,że warto mimo wszystko, nawet odległości?
Jesteście w stanie aż tak zaufać by spotkać się z tą osobą?
Czy TAK naprawdę, warto?
Poznaliście kiedyś właśnie tak swoją drugą połówkę?
Sądzicie,że warto mimo wszystko, nawet odległości?
Jesteście w stanie aż tak zaufać by spotkać się z tą osobą?
Czy TAK naprawdę, warto?
Lubisz to?