"MIŁOŚĆ STAŁA CUDA ZDZIAŁA" - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***


Jest takie powiedzenie: "MIŁOŚĆ STAŁA CUDA ZDZIAŁA" i zgadzam się z tym w 100%.

Miłość to zaufanie, ale i zazdrość. Zaufanie jest podstawą związku, bo bez niego tak naprawdę nie ma szans na udane, wspólne życie. Zazdrość towarzyszy nam od zawsze. Nie może być ona jednak zbyt przesadna. Czasem dobrze jest wiedzieć, że Twój partner jest o Ciebie zazdrosny. Wtedy można się przekonać, że zależy jej/mu na Tobie.
W związku nie możecie jednak się kontrolować, bo staje się to manią i przeradza się w chorobę. Każdy chce poczuć się od czasu do czasu wolny jak ptak?



Pocałunki, przytulanki, czułe słówka itp. Niby wcale nie są najważniejsze, lecz jaki byłby bez nich związek? Gdy jest się w ramionach ukochanej osoby, zatraca się w nich, świat przestaje istnieć, liczą się tylko te dwie osoby? Każdy chce czuć się bezpiecznie, spokojnie.
Myślę, że jest to pewnego rodzaju azyl! Pocałunki są milutkie. Chyba każdy się ze mną zgodzi. Sprawiają czasem nieziemską przyjemność ;)

A czułe słówka? Po prostu magia!
Moim zdaniem, gdy ukochana osoba szepce do uszka "KOCHAM CIĘ" to wszystko staje się jasne. Mimo iż jest zimno, czujesz się jakby było lato, jest pochmurno, a dla Ciebie świeci słońce, pada deszcz a Ty widzisz tęczę.

Fakt: kochać i być kochanym jest wielką sztuką. Należy pokonać swoje słabości i często iść na kompromis? a kłótnie? Jaki świat byłby bez nich - trochę nudny i monotonny. Jednak, gdy przychodzi moment pojednania, dwoje kochających się ludzi patrzy sobie głęboko w oczy i widać w nich iskierkę płomiennego uczucia, więc czego chcieć więcej?

Czym jest miłość?
Czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie?
Jest to pojęcie pierwotne, bo chyba określona definicja nie istnieje. Każdy opisuje to uczucie po swojemu.


Dla wszystkich samotnych serduszek ;***
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
20 Noviembre 2008