Łzy plyną, zmysły spią bezsenna, zimna noc.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Tam gdzie byłem, pięknie było
Ale cóż z tego, ciebie tam nie było
Z każdą chwilą tęskniłem do ciebie
Bo być z tobą, to jakby  w siódmym niebie.

Cóż z tego, że widzę gwiazdki na niebie
Zamiast nich chciałabym zobaczyć ciebie.
Wolę czuć dotyk twojej ręki
Niż mieć w sercu tyle udręki.

Jeszcze jeden wieczór spędzony bez ciebie
Siedzę sobie w oknie i liczę gwiazdki na niebie
Lecz od tego liczenia rozbolała mnie głowa
Jedna, druga i trzecia połowa

Siedzę tak i patrzę na to miasto moje
Ale lepiej patrzeć byłoby we dwoje...



http://s3.tinypic.com/mbo57q.jpg

Lubisz to?
"... Tylko kochając uczymy się kochać..."
19 Diciembre 2008
konto usunięte
zniknęły ciągłe, szare dni.. :)
6 Diciembre 2008
konto usunięte
Bo być z tobą, to jakby w siódmym niebie.
6 Diciembre 2008