Lifehouse "Everything" - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 

Lifehouse "Everything"

Znajdź mnie tu
Mów do mnie
Chcę czuć, że jesteś
Muszę Cię słyszeć

Jesteś światłem
Które mnie prowadzi
Do miejsca
Gdzie znajdę znów spokój/ukojenie

Jesteś siłą
Która sprawia że wciąż idę
Jesteś nadzieją
Która sprawia, że wciąż ufam

Jesteś życiem
Dla mojej duszy
Jesteś moim celem
Jesteś wszystkim (dla mnie)

Więc jak to możliwe
Że stoję tu z Tobą
I nie jestem poruszony
Czy powiesz mi
Czy możliwe jest
Coś lepszego niż to

Uciszasz burze
Dajesz mi odpocząć
Trzymasz mnie w swoich dłoniach
Nie pozwolisz mi upaść

Wciąż jesteś w moim sercu
I zapierasz mi dech w piersiach
Czy weźmiesz mnie ze sobą
Czy zabierzesz mnie głębiej niż teraz

Więc jak to możliwe
Że stoję tu z Tobą
I nie jestem poruszony
Czy powiesz mi
Czy możliwe jest
Coś lepszego niż to

Więc jak to możliwe
Że stoję tu z Tobą
I nie jestem poruszony
Czy powiesz mi
Czy możliwe jest
Coś lepszego niż to

Ponieważ jesteś wszystkim, czego pragnę
Wszystkim, czego potrzebuję
Jesteś wszystkim
Wszystkim

Jesteś wszystkim, czego pragnę
Wszystkim, czego potrzebuję
Jesteś wszystkim
Wszystkim

Jesteś wszystkim, czego pragnę
Wszystkim, czego potrzebuję
Jesteś wszystkim
Wszystkim

jesteś wszystkim, czego pragnę
Wszystkim, czego potrzebuję
Jesteś wszystkim
Wszystkim

Więc jak to możliwe
Że stoję tu z Tobą
I nie jestem poruszony
Czy powiesz mi
Czy możliwe jest
Coś lepszego niż to

Więc jak to możliwe
Że stoję tu z Tobą
I nie jestem poruszony
Czy powiesz mi
Czy możliwe jest
Coś lepszego
Coś lepszego niż to

Czy powiesz mi
Czy możliwe jest
Coś lepszego niż to

Lubisz to?
konto usunięte
Super piosenka:D:D^^bardzo mi sie podoba^^
26 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Wciąż jesteś w moim sercu I zapierasz mi dech w piersiach Czy weźmiesz mnie ze sobą Czy zabierzesz mnie głębiej niż teraz
7 Enero 2009