Kto wie... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

25.11.2008

Kto wie...

Witam nazywam sie Sebastian, choc i tak to na nic to chetnie poznam urocza kolezanke w wieku 14-17 lat :D z Łodzi... Jakby cos to piszcie na priv... chodziasz i tak nikt pewnie nie napisze...
Lubisz to?
konto usunięte
Hmmmm... tak szczerze to 16 z hakiem :D a co...??? :D
25 Noviembre 2008
konto usunięte
Masz ile lat? pośrednio... 15,5?
25 Noviembre 2008