25.11.2008
Kto wie...
Witam nazywam sie Sebastian, choc i tak to na nic to chetnie poznam urocza kolezanke w wieku 14-17 lat :D z Łodzi... Jakby cos to piszcie na priv... chodziasz i tak nikt pewnie nie napisze...
Lubisz to?